Harmonogram zajęć jeździeckich

UWAGA!

  • Jeśli zbierze się kilka osób na podobnym poziomie zaawansowania, jest możliwość utworzenia nowych grup.
  • W ciągu całego dnia zapraszamy na treningi indywidualne (możliwość umówienia o dowolnej porze od godz. 9:00 - 21:00
  • W celu umówienia się na jazdę prosimy o kontakt mailowo kjumiastow@itvj.pl lub telefonicznie tel. 506 - 406 - 040. kontakt>>

P1 - grupa początkująca

Zajęcia dla osób, które niedawno rozpoczęły swoją przygodę z jazdą konna. Jeźdźcy kwalifikujący się do grupy powinni poruszać się samodzielnie stepem i kłusem.

A2 - grupa średnio - zaawansowana

Zajęcia dla jeźdźców poruszających się stępem i kłusem z początkami galopu. Doskonalenie dosiadu we wszystkich chodach, poprawa stosowania pomocy jeździeckich, umiejętność zastosowania i precyzyjność użycia.

A1 - grupa zaawansowana

Zajęcia dla osób swobodnie poruszających się w trzech chodach. Elementy ujeżdżenia klasy L, P i N m.in, ustępowanie od łydki, chody boczne. 

S2 – Grupa średnio – zaawansowana (skoki)

Kwalifikują się jeźdźcy potrafiący swobodnie prowadzić konia w trzech chodach. Praca na drągach, nauka skoków od podstaw. 

S1 – Grupa zaawansowana (skoki)

Kwalifikują się jeźdźcy na poziomie min. brązowej odznaki jeździeckiej. 

Sekcja sportowa

Kwalifikują się jeźdźcy posiadający brązową odznakę jeździecką.W ramach zajęć sekcji doskonalenie dosiadu w skoku, podczas pracy na szeregach gimnastycznych, nauka jazdy parkurowej, prowadzenie konia w dystansie, przygotowanie do startu w konkursach. Zajęcia oparte o trzy treningi w tygodniu, możliwość Startu w zawodach.