Łańsk

Kompleks Recepcyjno - Wypoczynkowy Łańsk jest położony nad rzeką Łyną i rozciąga się wzdłuż brzegów jeziora Łańskiego  w odległości 25 km od Olsztyna, 185 km od Gdańska i 195 km od Warszawy ( dojazd DK 51 ).

 

Jest to doskonałe miejsce do organizowania konferencji, szkoleń, imprez integracyjnych oraz do indywidualnego wypoczynku. W tym niezwykle malowniczym i niepowtarzalnym zakątku Polski czeka na Państwa 108 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach dwu, trzy i czteroosobowych, w apartamentach oraz domkach fińskich.

Gwarantujemy ciszę, spokój i intymną atmosferę - obiekt jest objęty całodobową ochroną. Nasza życzliwa i profesjonalna obsługa oraz smaczna tradycyjna, polska kuchnia sprawiają, że wczasy z dala od zgiełku miasta stają się prawdziwym relaksem.

W restauracji usytuowanej w zakolu Łyny, do której przylega słoneczny taras oraz grillowa polana organizujemy biesiady, bankiety i pikniki firmowe. Bardzo popularne są też imprezy okolicznościowe, wesela, przyjęcia komunijne czy chrzciny. Na terenie ośrodka znajduje się poświęcona kaplica rzymskokatolicka pod opieką Zakonu Kawalerów Maltańskich, w której odbywają się uroczystości religijne i posługi sakramentów w tym śluby.

Do dyspozycji gości przygotowaliśmy bazę rekreacyjno-sportową: kryty basen, saunę, siłownie, gabinet masażu, rowery górskie, sprzęt wodny (łodzie, kajaki, rowery wodne, żaglówki), bilard, tenis stołowy, piłkarzyki, boisko do gry w piłkę nożną i siatkówkę a także zewnętrzny plac zabaw dla dzieci oraz stadninę koni. 

W Łańsku panuje nieskrępowana atmosfera dzięki niepowtarzalnej lokalizacji i usytuowaniu kilku niezależnych budynków noclegowych w otoczeniu warmińskiego lasu, na powierzchni ponad 80 ha.

Więcej na stronie www.lansk.pl oraz https://www.facebook.com/Łańsk-253853281370727/