AKTUALIZACJA 27/03/20

Kochani Klubowicze,

Tegoroczna sytuacja zaskoczyła nas ogromnie. Mieliśmy nadzieję, że może to wszystko szybko się skończy a my wrócimy do normalności. Niestety, z dnia na dzień jest coraz gorzej i nie jesteśmy w stanie przewidzieć jak długo jeszcze potrwa ten trudny czas.

Mimo wszystko stajnia musi funkcjonować - konie muszą dostać jeść, wyjść rozprostować nogi i czuć się zaopiekowane. Nasi pracownicy niezmiennie są na posterunku i dbają by podopiecznym niczego nie zabrakło. Za to należy im się ogromny szacunek. Jednakże zarówno ich praca, jak i pasza czy koszty utrzymania stajni to dla nas obecnie duże wyzwanie. Ucinamy wszelkie zbędne wydatki, ale i tak powoli kończą się środki. Dla zdrowia i bezpieczeństwa nas wszystkich nie możemy wznowić jazd by zarobić na utrzymanie.

Wciąż robimy wszystko co w naszej mocy by klub po Waszym powrocie działał bez zarzutu. Niestety nie wszystko jesteśmy w stanie pokonać i tym razem musimy liczyć na Waszą pomoc.
Tu zwracamy się z prośbą o wsparcie do Was - naszych klubowiczów. W tym trudnym i niebezpiecznym okresie możecie wspomóc nas wpłacając Darowizny na rzecz utrzymania naszej stajni. Wiemy, że jest to trudny moment i docenimy każdą wpłatę w wysokości uznanej przez Was za stosowną. Poniżej numer konta, na które można dokonać darowizny:

mBank: 79 1140 2004 0000 3102 7736 5251
Tytuł przelewu: Darowizna na przeciwdziałanie skutkom epidemii COVID-19

Dziękujemy za Waszą pomoc i wsparcie.
Dbajcie o siebie i bliskich, do zobaczenia niedługo.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

AKTUALIZACJA 15/03/2020

Drodzy Państwo,
w związku z obecną sytuacją i w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo podjęliśmy decyzję o zawieszeniu prowadzenia treningów w naszym klubie do czasu aż sytuacja związana z zagrożeniem wywołanym COVID-19 unormuje się i będziemy mogli bezpiecznie wznowić funkcjonowanie klubu.
Życzymy Wam dużo zdrowia.
Zespół JKS Umiastów

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Drodzy Klubowicze i Wolontariusze,

Od jutra do odwołania wprowadzamy kolejne środki ostrożności niezbędne do zachowania bezpieczeństwa:

- do odwołania zawieszamy wszystkie jazdy na lonży – zajęcia 30 minutowe jak i „Pierwsza Lonża"
- jednocześnie w trakcie jednej godziny na hali/placu może przebywać maksymalnie 6 osób i maksymalnie dwóch instruktorów (wszelkie zmiany w grafiku wynikające z ograniczeń opublikujemy oddzielnie)
- na treningi nie można dojeżdżać komunikacją miejską/uberem/taxówką – obowiązuje dojazd wyłącznie własnym transportem
- wstęp na teren klubu ograniczamy do osób biorących udział w zajęciach i jednego rodzica/opiekuna (wstęp dla osób towarzyszących jest zabroniony)
- Wolontariat w naszym klubie zostaje odwołany do 27.03.20
- w związku z zachowaniem środków ostrożności do odwołania zamykamy wszelkie pomieszczenia bez możliwości korzystania z nich – biuro, szatnię, świetlicę oraz kuchnię. W związku z tym przypominamy o przychodzeniu na zajęcia w stroju jeździeckim bez konieczności przebierania się na miejscu. Grafik na dany dzień będzie znajdował się na szafce przed biurem z możliwością wglądu. Kontakt z biurem będzie odbywał się w formie telefonicznej bądź mailowo.
- Zajęcia teoretyczne przewidziane w harmonogramie kursów na brązową/srebrną odznakę jeździecką zostają zawieszone do odwołania.

W przypadku wystąpienia objawów choroby bądź kontaktu z osobą zakażoną prosimy o kontakt z biurem.

O wszelkich zmianach będziemy informować Państwa na bieżąco.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Drodzy Klubowicze/Wolontariusze:

W związku z wystąpieniem w Polsce koronawirusa COVID-19 podejmujemy następujące akcje zapobiegawcze:

- Osoby powracające z obszarów objętych koronawirusem obliguje się bezdyskusyjnie do nieprzychodzenia na zajęcia, a wszelki kontakt z biurem powinien odbywać się telefonicznie lub mailowo.
- Osoby, u których zdiagnozowano koronawirusa i były obecne w stajni w ostatnich 14 dniach powinny bezzwłocznie poinformować o tym biuro stajni telefonicznie lub drogą mailową.
- Osoby mające objawy infekcji wirusowej (podwyższona temperatura, katar, kaszel itp.) uprasza się o pozostanie w domu do momentu ustąpienia ww. objawów i skontaktowanie się z lekarzem.
- W celu zachowania ostrożności prosimy o zredukowanie konieczności przebywania w pomieszczeniach klubowych - biuro, szatnia, świetlica, kuchnia. Prosimy by na jazdy przyjeżdżać już w stroju jeździeckim by uniknąć konieczności przebierania się w pomieszczeniach klubowych.

Prosimy o zachowanie najwyższej higieny podczas przebywania w stajni - mycie rąk zgodnie z zaleceniami WHO, ograniczenie wizyt osób trzecich nieuczestniczących w jazdach, ograniczenie kontaktów między klientami a personelem do koniecznego minimum i wybór komunikacji drogą mailową lub telefoniczną.

W przypadku ogłoszenia kwarantanny na obszarze obejmującym Jeździecki Klub Sportowy Umiastów nastąpi konieczność odwołania zajęć jeździeckich.