Zespół

Naszą kadrę tworzy zgrany i zawsze otwarty na pytania zespół, na który składają się trenerki i trenerzy – od instruktora sportu z międzynarodowymi uprawnieniami, przez instruktorki szkolenia podstawowego PZJ, po instruktorów rekreacji ruchowej, menadżer klubu z multidyscyplinarnym doświadczeniem koordynacyjno-produkcyjnym, specjalistka do spraw obsługi klienta, czujni i sumienni stajenni, którzy dbają o dobrostan naszych koni oraz zespół oddanych wolontariuszy wyselekcjonowanych z klubowiczów. W pracy jesteśmy partnerami: każdy z nas wnosi do zespołu inne kompetencje zdobyte w różnych branżach i cechy osobowości sprawiając, że stajnia to dla wielu klubowiczów drugi dom. Razem staramy się dać temu miejscu i naszym klientom to, co najlepsze – profesjonalizm na najwyższym poziomie, doświadczenie, wiedzę i ewaluację umiejętności, nie zapominając przy tym, że obcowanie z końmi ma być też źródłem wiedzy o sobie, relaksem i przyjemnością.

Monika Gawlińska

Monika Gawlińska

Instruktor Szkolenia Podstawowego PZJ

Prezes Jeździeckiego Klubu Sportowego Umiastów.

Od 2004 instruktor rekreacji ze specjalnością jazda konna, od 2011 instruktor szkolenia podstawowego PZJ.

Magister gospodarki turystycznej. Startuje w skokach przez przeszkody, posiada III licencję.

Od wielu lat trenuje jeźdźców na różnym poziomie zaawansowania. Jej pasją jest praca z młodymi końmi i trening skokowy. Regularnie przygotowuje dzieci i młodzież do udziału w zawodach w tej dyscyplinie.

Od 2016 r. jest członkiem komisji rewizyjnej Warmińsko - Mazurskiego Związku Jeździeckiego. 

Posiada uprawnienia wychowawcy i kierownika wypoczynku. Zarządza razem z Piotrem Szakaczem stajnią w Umiastowie.

Piotr Szakacz

Piotr Szakacz

Instruktor Sportu PZJ

Od 2004 instruktor rekreacji ze specjalnością jazda konna, od 2006 instruktor szkolenia podstawowego PZJ, od 2011 instruktor sportu PZJ.

Posiadacz instruktorskich uprawnień międzynarodowych Equestrian Passport IGEQ (International Group For Equestrian Qualifications).

Egzaminator na odznaki jeździeckie PZJ. Trenuje ujeżdżenie na swoim koniu Fascination.

Absolwent Instytutu Historycznego Uniwersytetu Warszawskiego, autor filmów dokumentalnych m.in. dla Polskiego Związku Jeździeckiego.

Założyciel i dowódca Szwadronu Kawalerii im. 3 Pułku Szwoleżerów Mazowieckich www.3szwol.pl, instruktor wyszkolenia kawaleryjskiego, komendant Centrum Wyszkolenia Kawalerii Ochotniczej www.cwko.pl

Posiada uprawnienia kierownika wypoczynku. Zarządza razem z Moniką Gawlińską stajnią w Umiastowie.

Aleksandra Weyna

Aleksandra Weyna

Manager klubu

Z wykształcenia polonistka i filmoznawczyni, z zawodu menedżerka kultury, z wyboru pasjonatka koni i jeździectwa.

Dobro koni jest dla niej zawsze na pierwszym miejscu, ale równie ważne są dla niej jeździeckie podstawy. Sercem najbliżej jej do ujeżdżenia, ale stawia na wszechstronny rozwój konia i jeźdźca.

Uczestniczyła w kursach, konsultacjach i szkoleniach jeździeckich pod okiem: Małgorzaty Morsztyn, Przemysława Kozanowskiego, Gerda Heuschmanna, Elaine Butler, Galiny Zotovej, Magdaleny Prasek, Natalii Jasickiej-Krugiołki.

Dumna właścicielka Szafrana.

W JKS Umiastów odpowiada za sprawne funkcjonowanie klubu, w tym za organizację wydarzeń, media społecznościowe i relacje z klientami.

Piotr Mizerski

Piotr Mizerski

Instruktor Szkolenia Podstawowego PZJ

 

Anna Kacperska

Instruktor Szkolenia Podstawowego PZJ

Technik weterynarii, od 2012 roku instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością jazda konna, od 2018 roku instruktor szkolenia podstawowego PZJ. Od zakończenia kursu aktywnie pracuje z końmi na każdym poziomie wyszkolenia oraz parami koń-jeździec. Najbliższe są jej zasady klasycznego jeździectwa, które na pierwszym miejscu stawiają dobro konia oraz dbają o zgodność z jego biomechaniką. Uważa, że każdą przeszkodę, która pojawia się w czasie treningu, można pokonać spokojną i konsekwentną pracą.

 

 

Hania Kossek

Instruktor Szkolenia Podstawowego PZJ

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, Instruktor Szkolenia Podstawowego PZJ, posiadaczka Złotej Odznaki Jeździeckiej.
Zaczynała jako zawodniczka w skokach przez przeszkody, lecz swoja drogę związała z ujeżdżeniem, w ostatnich latach trenowała w Teatrze Konnym Cabriola. 
W swojej pracy dużo uwagi poświęca kształtowaniu zrównoważonego dosiadu. Nie boi się zrobić kroku w tył, by później móc zrobić dwa w przód.
Ada Brzeska

Ada Brzeska

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością Jazda Konna.

Studentka Hipologii i jeździectwa specjalność psychologia sportu konia.

Uwielbia pracę z dziećmi, stawia na naukę przez zabawę.

 

Burbon

Burbon

Trok

Trok